BUS SCHEDULE

BUS SCHEDULE

Η μεταφορά των επιβατών είναι ΔΩΡΕΑΝ (ευγενική προσφορά του Casino Flamingo Hotel) και αφορά
αποκλειστικά και μόνο εκείνους που επιθυμούν να επισκεφτούν το Casino Flamingo Hotel.

 

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ – ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

 

14.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
14.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
14.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
14.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
14.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
14.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΧΑΝΘ)
14.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
14.35 – CITY GATE
20.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
20.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
20.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
20.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
20.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
20.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΧΑΝΘ)
20.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
20.35 – CITY GATE

 

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ
ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

 

10.30 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
10.35 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
10.42 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
10.45 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
10.48 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
10.50 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΧΑΝΘ)
10.55 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
11.05 – CITY GATE
17.30 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
17.35 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
17.42 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
17.45 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
17.48 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
17.50 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΧΑΝΘ)
18.00 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
18.05 – CITY GATE
20.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
20.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
20.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
20.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
20.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
20.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΧΑΝΘ)
20.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΗ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
20.35 – CITY GATE

 

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
(ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, TΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΣΑΒΒΑΤΟ)
22.00h και 03.00h

 

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
(ΚΥΡΙΑΚΗ)
18:00h. και 03.00h

 

ALAMANIS TRAVEL (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ), ΤΗΛ. 2410253333
Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ.: 6980311500

ACCOMODATION

ACCOMODATION

Luxury rooms designed in a classic style with a traditional touch complete with luxurious

LA CUCINA

LA CUCINA

The remarkable buffet restaurant La Cucina is situated in the heart of the main casino

À LA CARTE EL GREKO NEW

À LA CARTE EL GREKO NEW

When it comes to dining, our à la carte restaurant El Greko offers the ultimate gourmet

COFFEE SHOP

COFFEE SHOP

The Coffee Shop is distinguished by its fine decoration, warm atmosphere and the personalized service given to guests

NIGHT CLUB

NIGHT CLUB

Our state-of-the-art “FlaminGO Night CLUB” is equipped with the latest technology in lighting and nightclub equipment

SPA AND WELLNESS

SPA AND WELLNESS

The FlaminGO Spa has an oriental atmosphere and character, guiding you in a world of zen, harmony and release

 

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18