Book of ra

GOLD 5794.77

GOLD 5794.77

GOLD 5794.77

GOLD 5794.77

BRONZE 709.05

SILVER 1595.07

IRON 224.04

1475.59

Games 3

1054.63

 

СЛОТ МАШИНИ

Казиното има 942 слот машини од најпопуларните светски брендови, распоредени на два спрата. Подгответе се за највозбудливата слот акција, бидејки глобалниот лидер Новоматик Ви го нуди најновото и најдоброто од електронските игри на среќа – со гаранција секогаш најнови и најинтересни игри!

Се погриживме да ги снабдиме нашите посетители со широк спектар на забава кога станува збор за слот машини. Во овој момент, казиното нуди џекпотови со добивки од 50 па се до 10.000 евра.

Освен НОВОМАТИК слот машините, Казино Фламинго хотел има и голем избор на светски познати брендови како ИГТ, ЕГТ, Аристократ, Спиело, Аматик, Атроник и многу други.

Blue Moon™

Embark on a fascinating nocturnal fruit game trip with Reel Refill™ across 25 fixed lines and 5 reels. The Blue Moon™ holds the key to the feature games, with extra scatters and undreamt of wins!

Fruit Pots™

These Fruit Pots™ rock the fruit games world with extraordinary winning chances and an irresistible entertainment factor. Don’t miss out on this fruit-filled experience!

 
Live games

ЖИВА ИГРА

Со вкупно 26 маси, Живата игра во Казино Фламинго Ви нуди
луксузен амбиент и пријатна атмосфера на највисоко ниво

CARIBBEAN STUD
POKER

ULTIMATE
POKER

TEXAS HOLD'EM
POKER

RULET

Маси за Американски рулет

BLACK JACK

Black jack маси

СМЕСТУВАЊЕ

СМЕСТУВАЊЕ

Луксузните соби дизајнирани во класичен стил со допир на традицијата се комплетирани со високо квалитетни

ЛА КУЧИНА

ЛА КУЧИНА

Впечатливиот Ла Кучина ресторан е сместен во срцето на главниот казино спрат

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

Кога станува збор за јадење, нашиот а ла карт ресторан Ел Греко го нуди најдоброто гурманско искуство

КОФИ ШОП

КОФИ ШОП

Кофи шопот е фино декорирано место со топла атмосфера и нуди персонализирана услуга за своите посетители

НОЌЕН КЛУБ

НОЌЕН КЛУБ

Нашиот модерен Фламинго Ноќен клуб е опремен со најновата технологија за осветлување и озвучување

СПА И ВЕЛНЕС

СПА И ВЕЛНЕС

Спа центарот има ориентална атмосфера и карактер, кој ке Ве однесе во светот на зен, хармонија и ослободување

NEWSLETTER

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18