Бифе ресторан “LA CUCINA”

Впечатливиот Ла Кучина ресторан е сместен во срцето на главниот казино спрат, и им одзема здив на сите кои влегуваат. Нуди обилно бифе, со храна од далечните краеви на светот па се до локалните омилени јадења. Широк избор предјадења и главни јадења кои се како од кралската трпеза, и претходат на масата за десерти, кои ке ги задоволат и најпребирливите непца.   Нашиот бифе ресторан служи вкусни појадоци, отворено бифе за ручек и вечера, и има своја карактеристична атмосфера. Ние ги сфаќаме сериозно оброците и секогаш се водиме по еден принцип – најсвежиот квалитет на локални состојки, зготвени до совршенство.

СМЕСТУВАЊЕ

СМЕСТУВАЊЕ

Луксузните соби дизајнирани во класичен стил со допир на традицијата се комплетирани со високо квалитетни

ЛА КУЧИНА

ЛА КУЧИНА

Впечатливиот Ла Кучина ресторан е сместен во срцето на главниот казино спрат

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

Кога станува збор за јадење, нашиот а ла карт ресторан Ел Греко го нуди најдоброто гурманско искуство

КОФИ ШОП

КОФИ ШОП

Кофи шопот е фино декорирано место со топла атмосфера и нуди персонализирана услуга за своите посетители

НОЌЕН КЛУБ

НОЌЕН КЛУБ

Нашиот модерен Фламинго Ноќен клуб е опремен со најновата технологија за осветлување и озвучување

СПА И ВЕЛНЕС

СПА И ВЕЛНЕС

Спа центарот има ориентална атмосфера и карактер, кој ке Ве однесе во светот на зен, хармонија и ослободување