КОФИ ШОП

Кофи шопот е фино декорирано место со топла атмосфера и нуди персонализирана услуга за своите посетители. Пријатна локација каде се одржуваат пријателски или деловни средби и каде гостите можат да се напијат ароматично кафе, лесна ужина или егзотичен коктел.   Дали Ви треба пауза после напорен состанок или Ви треба попладневен пијалок, Кофи Шопот ке Ве послужи со освежување и пијалок.   Дали Ви треба пауза после напорен состанок или Ви треба попладневен пијалок, Кофи Шопот ке Ве послужи со освежување и пијалок. Освен изборот на кафиња, уживајте во широкиот спектар на топли иладни напитоци, брза храна и сендвичи, десерти или сладолед. Дискретна и интимна атмосфера каде може да уживате и да се одморите во било кој период од денот.

СМЕСТУВАЊЕ

СМЕСТУВАЊЕ

Луксузните соби дизајнирани во класичен стил со допир на традицијата се комплетирани со високо квалитетни

ЛА КУЧИНА

ЛА КУЧИНА

Впечатливиот Ла Кучина ресторан е сместен во срцето на главниот казино спрат

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

Кога станува збор за јадење, нашиот а ла карт ресторан Ел Греко го нуди најдоброто гурманско искуство

КОФИ ШОП

КОФИ ШОП

Кофи шопот е фино декорирано место со топла атмосфера и нуди персонализирана услуга за своите посетители

НОЌЕН КЛУБ

НОЌЕН КЛУБ

Нашиот модерен Фламинго Ноќен клуб е опремен со најновата технологија за осветлување и озвучување

СПА И ВЕЛНЕС

СПА И ВЕЛНЕС

Спа центарот има ориентална атмосфера и карактер, кој ке Ве однесе во светот на зен, хармонија и ослободување