СПА И ВЕЛНЕС

СПА И ВЕЛНЕС

Фламинго Спа центарот има ориентална атмосфера и карактер, кој ке Ве однесе во светот на зен, хармонија и ослободување. Има целосно опремени соби за голем број третмани на тело и лице, пилинзи, ароматерапија, разновидни масажи, рефлексологија и шиатсу. Третманите за релаксација, слабеење и против стареење имаат долготрајни резултати, а дренажата и масажите на лице и скалп ке Ве ослободат од притисокот. Исто така нудиме и специјални третмани наменети за мажи и тинејџери. Фламинго Спа центарот Ви го гарантира најдоброто за Вашата фризура, стил и боја. Воедно имаме и професионални маникир и педикир третмани. Во Спа центарот сигурно ке добиете персонализирано доживување кое ке Ви го обнови внатрешниот мир и рамнотежа.

Fitness center

ФИТНЕС ЦЕНТАР

Во Фитнес центарот има совршена комбинација на лична услуга и најмодерна фитнес опрема, на која нашите професионалци ке Ви помогнат да поставите и постигнете долгорочни цели и режим на вежбање создадед само за Вас. Освен ова, има широк спектар на вежби кои ке го забрзаат чукањето на Вашето срце. Од трчање во возење велосипед, па истегнување и пилатес – можете да го одберете омилениот начин да се испотите. Комплетен избор на вежби и истегнување кои ке Ви го намалат стресот, ке го подобрат телесното држење и ке ги зајакнат мускулите. Одличен начин да се почне денот, или да се одморите после интензивна програма за вежбање.

СМЕСТУВАЊЕ

СМЕСТУВАЊЕ

Луксузните соби дизајнирани во класичен стил со допир на традицијата се комплетирани со високо квалитетни

ЛА КУЧИНА

ЛА КУЧИНА

Впечатливиот Ла Кучина ресторан е сместен во срцето на главниот казино спрат

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

Кога станува збор за јадење, нашиот а ла карт ресторан Ел Греко го нуди најдоброто гурманско искуство

КОФИ ШОП

КОФИ ШОП

Кофи шопот е фино декорирано место со топла атмосфера и нуди персонализирана услуга за своите посетители

НОЌЕН КЛУБ

НОЌЕН КЛУБ

Нашиот модерен Фламинго Ноќен клуб е опремен со најновата технологија за осветлување и озвучување

СПА И ВЕЛНЕС

СПА И ВЕЛНЕС

Спа центарот има ориентална атмосфера и карактер, кој ке Ве однесе во светот на зен, хармонија и ослободување

 

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18