BUS SCHEDULE

BUS SCHEDULE

Η μεταφορά των επιβατών είναι ΔΩΡΕΑΝ (ευγενική προσφορά του Casino Flamingo Hotel) και αφορά
αποκλειστικά και μόνο εκείνους που επιθυμούν να επισκεφτούν το Casino Flamingo Hotel.

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ – ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

14.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
14.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
14.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
14.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
14.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
14.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
14.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
14.35 – CITY GATE
20.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
20.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
20.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
20.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
20.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
20.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
20.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
20.35 – CITY GATE

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ
ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

10.30 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
10.35 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
10.42 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
10.45 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
10.48 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
10.50 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
10.55 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
11.05 – CITY GATE
17.30 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
17.35 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
17.42 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
17.45 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
17.48 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
17.50 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
18.00 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
18.05 – CITY GATE
20.00 – ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
20.05 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
20.12 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
20.15 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
20.18 – ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
20.20 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
20.30 – ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
20.35 – CITY GATE

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
(ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, TΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΣΑΒΒΑΤΟ)

22.00h και 03.00h

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
(ΚΥΡΙΑΚΗ)

18:00h. και 03.00h

ALAMANIS TRAVEL (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ), ΤΗΛ. 2410253333
Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ.: 6980311500

СМЕСТУВАЊЕ

СМЕСТУВАЊЕ

Луксузните соби дизајнирани во класичен стил со допир на традицијата се комплетирани со високо квалитетни

ЛА КУЧИНА

ЛА КУЧИНА

Впечатливиот Ла Кучина ресторан е сместен во срцето на главниот казино спрат

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

А ЛА КАРТ ЕЛ ГРЕКО

Кога станува збор за јадење, нашиот а ла карт ресторан Ел Греко го нуди најдоброто гурманско искуство

КОФИ ШОП

КОФИ ШОП

Кофи шопот е фино декорирано место со топла атмосфера и нуди персонализирана услуга за своите посетители

НОЌЕН КЛУБ

НОЌЕН КЛУБ

Нашиот модерен Фламинго Ноќен клуб е опремен со најновата технологија за осветлување и озвучување

СПА И ВЕЛНЕС

СПА И ВЕЛНЕС

Спа центарот има ориентална атмосфера и карактер, кој ке Ве однесе во светот на зен, хармонија и ослободување

 

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18