Добредојдовте во Casino Flamingo Hotel. Комплекс од висока А категорија којшто нуди повеке од игра. Овде може да најдете фантастично сместување, задоволство во врвно кулинарство и врвни барови, концерти во живо, лускузни СПА и велнес третмани. Зачекорете во оригиналниот, прекрасен и возбудлив свет на Casino FlaminGo Hotel

НОВОСТИ

FLAMINGO VIKINGS

Read more

VETTOU CABARET SHOW

Read more

FLAMINGO POKER TOURNAMENT

Read more

СЛОТ МАШИНИ

Slot

Казиното има 942 слот машини од најпопуларните светски брендови, распоредени на два спрата. Подгответе се за највозбудливата слот акција, бидејки глобалниот лидер Новоматик Ви го нуди најновото и најдоброто од електронските игри на среќа – со гаранција секогаш најнови и најинтересни игри! Се погриживме да ги снабдиме нашите посетители со широк спектар на забава кога станува збор за слот машини. Во овој момент, казиното нуди џекпотови со добивки од 50 па се до 100.000 евра. Освен НОВОМАТИК слот машините, Казино Фламинго хотел има и голем избор на светски познати брендови како ИГТ, ЕГТ, Аристократ, Спиело, Аматик, Атроник и многу други…

ЖИВА ИГРА

Со вкупно 26 маси, Живата игра во Казино Фламинго Ви нуди луксузен амбиент и пријатна атмосфера на највисоко ниво
Form Image

Contact Us

NEWSLETTER