LOJA E DREJTPËRDREJTË

Me total prej 22 tryezash, Kazino FlaminGo Hotel ofron Lojërat e Drejtpërdrejta në mjedis të klasës së lartë dhe luksoze në një atmosferë të rehatshme.

  • 6 tryeza për Black Jack
  • 1 tryezë për Caribbean Stud Poker
  • 2 tryeza për Ultimate Texas
  • 4 tryeza për Texas Hold’em
  • 8 tryeza për rulet amerikan
  • 1 tryezë për poker rus
AKOMODIM

AKOMODIM

Dhoma luksoze të dizajnuara në stil klasik me dozë të traditës janë të plotësuara me cilësinë e lartë.

LA CUCINA

LA CUCINA

Restoranti i veçantë “La Cucina” ndodhet në zemër të kazinosë kryesore.

À LA CARTE EL GREKO NEW

À LA CARTE EL GREKO NEW

Kur bëhet fjalë për ngrënie, restoranti ynë “à la carte El Greko” ofron shijet më e holla

COFFEE SHOP

COFFEE SHOP

Coffee Shop dallohet për dekorim të përsosur, atmosferë të ngrohtë dhe shërbim të personalizuar për mysafirët.

KLUBI I NATËS

KLUBI I NATËS

“FlaminGO KLUBI i natës” ynë modern është i pajisur me teknologjinë më e re për ndriçim dhe pajisje audio

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

FlaminGO Spa ka një atmosferë orientale dhe një karakter, që ju çon në botë të Zen-it, harmonisë dhe lirimit.