MAKINA TË FATIT

Kazino ofron 960 makina të fatit të markave më të njohura ndërkombëtare, që gjenden në dy kate. Bëhuni gati për aksion më të eksitues të makinave të fatit, si udhëheqësi botëror NOVOMATIC jua sjell juve lojërat elektronike me të reja dhe më të mira - lojërat e reja dhe me të eksituese gjithmonë janë të garantuara.   Ne u kujdesem shumë për t'ua siguruar mysafirëve koleksionin më të gjerë të mundshëm të argëtimit, kur bëhet fjalë për makina të fatit. Kazino tani ofron një shumëllojshmëri të xhekpoteve me fitime nga 50 në 10.000 Euro.   Përveç makinave të fatit NOVOMATIC, Kazino FlaminGo ofron shumëllojshmëri të markave të makinave të fatit më të njohura botërisht, siç janë IGT, EGT, Arictocrat, Sipelo, Amatic, Atronic dhe më shumë...

AKOMODIM

AKOMODIM

Dhoma luksoze të dizajnuara në stil klasik me dozë të traditës janë të plotësuara me cilësinë e lartë.

LA CUCINA

LA CUCINA

Restoranti i veçantë “La Cucina” ndodhet në zemër të kazinosë kryesore.

À LA CARTE EL GREKO NEW

À LA CARTE EL GREKO NEW

Kur bëhet fjalë për ngrënie, restoranti ynë “à la carte El Greko” ofron shijet më e holla

COFFEE SHOP

COFFEE SHOP

Coffee Shop dallohet për dekorim të përsosur, atmosferë të ngrohtë dhe shërbim të personalizuar për mysafirët.

KLUBI I NATËS

KLUBI I NATËS

“FlaminGO KLUBI i natës” ynë modern është i pajisur me teknologjinë më e re për ndriçim dhe pajisje audio

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

FlaminGO Spa ka një atmosferë orientale dhe një karakter, që ju çon në botë të Zen-it, harmonisë dhe lirimit.