XHEKPOT

Kazinoja ofron shumëllojshmëri të jakpot-eve, duke ju dhënë mundësi të fitoni deri në 100.000 euro. Në varësi të zonës së kazinosë, në të cilën ju luani, keni mundësi të fitoni disa prej fitimeve të mëposhtme:

  • Book of Ra™
  • Samba Jackpot™
  • Ancient Giants™
  • Lucky Chance Jackpot™
  • Lightning link Jackpot™
  • Glover Link Jackpot™
  • Cash Connection Jackpot™️
  • Impera Link Jackpot™️
 

AKOMODIM

AKOMODIM

Dhoma luksoze të dizajnuara në stil klasik me dozë të traditës janë të plotësuara me cilësinë e lartë.

LA CUCINA

LA CUCINA

Restoranti i veçantë “La Cucina” ndodhet në zemër të kazinosë kryesore.

À LA CARTE EL GREKO NEW

À LA CARTE EL GREKO NEW

Kur bëhet fjalë për ngrënie, restoranti ynë “à la carte El Greko” ofron shijet më e holla

COFFEE SHOP

COFFEE SHOP

Coffee Shop dallohet për dekorim të përsosur, atmosferë të ngrohtë dhe shërbim të personalizuar për mysafirët.

KLUBI I NATËS

KLUBI I NATËS

“FlaminGO KLUBI i natës” ynë modern është i pajisur me teknologjinë më e re për ndriçim dhe pajisje audio

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

FlaminGO Spa ka një atmosferë orientale dhe një karakter, që ju çon në botë të Zen-it, harmonisë dhe lirimit.