SPA DHE WELLNESS

SPA DHE WELLNESS

FlaminGO Spa ka një atmosferë orientale dhe një karakter, që ju çon në botë të Zen-it, harmonisë dhe lirimit. FlaminGo Spa përfshin dhoma plotësisht të pajisura për trajtime të shumëfishta të fytyrës dhe trupit, pastrim, terapi me vajra aromatikë, masazhe të ndryshme, refleksologji dhe Shiatsu. Trajtime relaksuese, për dobësim dhe kundër plakjes i sigurojnë rezultatet të bukurisë afatgjatë. Drenazhim, masazhe të fytyrës dhe të kokës do t’ju ndihmojnë të lironi vetveten nga tensioni dhe ënjtjes. Trajtimet e dizajnuara vetëm për zotërinj dhe adoleshentë janë gjithashtu në dispozicion. FlaminGo spa ofron më të mirë në prerje flokësh, stil dhe ngjyra. Përveç kësaj, i ofrojmë edhe shërbimet profesionale të manikyrit dhe pedikyrit. Qendra Spa jonë siguron një udhëtim vërtetë personal, duke rivendosur balancë dhe paqe të brendshme.

Fitness center

QENDRA FITNESS

Qendra Fitness është vend ku shërbimet moderne bashkojnë me shërbimet personale. Do të keni pajisjet më e reja, së bashku me ekspertë, që do t'i vlerësojnë qëllimet tuaja afatgjata dhe do t'ju ndihmojnë të zbatoni regjim të stërvitjes që ju përshtatet. Plus, ekziston një spektër të stërvitjeve, që do ta shpejtojë rrahjen e zemrës suaj. Nga vrapimi dhe çiklizmi në tërheqje të muskujve dhe pilates, jeni të sigurt që keni mënyrë të preferuar të djesirteni. Zgjedhja komplete të stërvitjeve dhe tërheqjes të muskujve që do t'ju redaktojë stres dhe t'ju forcojë muskujt. Një mënyrë fantastike për ta filluar ditën tuaj apo për të pushtuar pas stërvitjes intensive.

AKOMODIM

AKOMODIM

Dhoma luksoze të dizajnuara në stil klasik me dozë të traditës janë të plotësuara me cilësinë e lartë.

LA CUCINA

LA CUCINA

Restoranti i veçantë “La Cucina” ndodhet në zemër të kazinosë kryesore.

À LA CARTE EL GREKO NEW

À LA CARTE EL GREKO NEW

Kur bëhet fjalë për ngrënie, restoranti ynë “à la carte El Greko” ofron shijet më e holla

COFFEE SHOP

COFFEE SHOP

Coffee Shop dallohet për dekorim të përsosur, atmosferë të ngrohtë dhe shërbim të personalizuar për mysafirët.

KLUBI I NATËS

KLUBI I NATËS

“FlaminGO KLUBI i natës” ynë modern është i pajisur me teknologjinë më e re për ndriçim dhe pajisje audio

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

QENDËR PËR SPA DHE WELLNES

FlaminGO Spa ka një atmosferë orientale dhe një karakter, që ju çon në botë të Zen-it, harmonisë dhe lirimit.

 

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. Të Gjitha të Drejtat e Rezervuara..

Përmbajtja e këtij prezantimi është vetëm për persona mbi moshën 18